OFERTA PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

nadchodzi czas przygotowań do absorbcji środków unijnych w latach 2014 - 2020. Pani Anna Fedorczuk, Właścicielka IDE, będąc członkiem zespołów opiniujących dokumenty dot. kolejnego programowania i realizując szereg debat o potrzebach wielkopolskiego biznesu, zamierza włączyć się z zespołem IDE w proces przygotowania strategii wykorzystania dotacji w sposób, który będzie efektywny zarówno dla budżetu, jak też dla grantobiorców. Zamierzamy wesprzeć  te przedsiębiorstwa, które zdecydują się na proces planowania strategii wykorzystania dotacji i zechcą ustalić długotrwałą ścieżkę rozwoju opartą na dotacjach unijnych.
W związku z czym rozpoczynamy cykl szkoleń o niezwykle istotnych kwestiach, dotyczących rozwoju Państwa firmy, jak również przygotowania strategii wykorzystania dotacji w latach 2014 - 2020.


PLAN DZIAŁAŃ NA WRZESIEŃ 2013 ROKU:

 

"KONTROLA NIEPRAWIDŁOWOŚCI W PROJEKTACH UE"

11.09.2013r

Prowadząca


Anna Fedorczuk

 
 

"PM TOOLS - GRY PROJEKTOWE"

18.09.2013r

Prowadzący

Grzegorz Dzwonnik

Marcin Rudziakowicz

więcej

 
 
 
 

 

"TAJNIKI CSR"

20.09.2013r

Prowadząca

Marta Szymborska

więcej

 
 

 

"MOJA INNOWACYJNA FIRMA - CZYLI BYĆ,
ALBO NIE BYĆ NA RYNKU
- moduł 1"

25.09.2013r

Prowadzący

dr Maciej Sip

więcej


 
 

 

"OCENA PRACOWNIKÓW
I WYKORZYSTANIE NOWOCZESNYCH NARZĘDZI INFORMATYCZNYCH 
W PROCESIE OCENY"

27.09.2013r

Prowadzący

Marcin Rudziakowicz

więcej

 

 
 

 

"EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - moduł 1"

30.09.2013r

Prowadzący

Filip Żuk

więcej


 
       
 

 

Miejsce: Wszystkie szkolenia odbywają się w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, przy ul. Klasztornej 24/25 w Poznaniu

Koszt: Koszt uczestnictwa we wszystkich szkoleniach, w miesiącu wrześniu jest w cenie promocyjnej i wynosi 400zł (z VAT)

Cena obejmuje: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe

Ilość miejsc ograniczona!

Zgłoszenia prosimy kierować elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .p'; document.write( '' ); document.write( addy_text76247 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. l  maksymalnie do 2 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia.

Decyduje kolejność zgłoszeń  oraz terminowa wpłata na konto, którego numer otrzymacie Państwo po dokonaniu zgłoszenia.

DODATKOWE INFORMACJE
Agata Żuk
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
k: 609404316
Instytut Doradztwa Europejskiego IDE Anna Fedorczuk


 
 

 

 
 

 

REGULAMIN:

  1. Udział w warsztatach jest możliwy po przesłaniu zgłoszenia na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do Organizatora oraz po dokonaniu wpłaty należności za udział w warsztatach na numer konta wskazany w mailu potwierdzającym zgłoszenie.
  2. Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z zarezerwowaniem przez Organizatora miejsca na Warsztatach dla osoby, której dotyczy zgłoszenie.
  3. Wysyłając zgłoszenie udziału w Warsztatach, Uczestnik akceptuje warunki udziału w Warsztatach i zawiera wiążącą umowę z Organizatorem.
  4. Uczestnik jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za udział w Warsztatach w terminie podanym na w mailu potwierdzającym rezerwację przesłanym przez Organizatora. Nieuiszczenie opłaty w wyznaczonym terminie jest równoznaczne ze złożeniem rezygnacji z udziału w Warsztatach.
  5. Po otrzymaniu płatności Organizator wystawi fakturę VAT i przekaże ją Uczestnikowi podczas Warsztatów.
  6. Uczestnik może zrezygnować z Warsztatów, przesyłając informację o rezygnacji na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  7. W przypadku zgłoszenia rezygnacji z udziału w Warsztatach już opłaconych najpóźniej w terminie 7 dni kalendarzowych od planowanego rozpoczęcia Warsztatów, zgłaszający otrzymuje zwrot całości dokonanej wpłaty.
  8. W przypadku zgłoszenia rezygnacji z udziału w Warsztatach już opłaconych w terminie krótszym niż 7 dni kalendarzowych od planowanego rozpoczęcia Warsztatów, Organizator nie dokonuje zwrotu opłaty, jednakże może być ona przeznaczona do późniejszego wykorzystania przez Uczestnika, tj. zaliczona na poczet opłaty za udział Uczestnika w innym wydarzeniu organizowanym przez Organizatora, w ciągu 6 miesięcy od dnia uiszczenia wpłaty.
  9. Organizator nie dokonuje zwrotów należności za udział w Warsztatach, w przypadku gdy Uczestnik / Uczestnicy nie pojawią się na Warsztatach.

POZYSKIWANIE DOTACJI

SZKOLENIA

 

Copyright © 2009 IDE. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Pretext.